גילוי נאות והעדר אחריות

גילוי נאות, אזהרות והעדר אחריות

גילוי נאות והעדר אחריות

ד״ר חנן גזית אינו רופא או פסיכולוג קליני ואינו מוסמך ליתן יעוץ רפואי ו/או פסיכולוגי. 

ד״ר חנן גזית אינו יועץ פיננסי ואינו מוסמך לתת ייעוץ פיננסי ו/או השקעות.

אין בתכנים ו/או בדברים המועברים והנאמרים על ידי ד"ר חנן גזית באתר ו/או בבלוג ו/או בפוסטים אישיים ו/או בקבוצות בפייסבוק, ו/או בוואטסאפ ו/או בערוץ טלגרם ו/או בסרטוני יוטיוב ו/או בפרקי פודקאסט וא/או בשידורי לייב סטרימינג בטוויץ', כאלה ואחרים (להלן "הפרסומים") משום משום תחליף לקבלת ייעוץ רפואי ו/או ייעוץ פסיכולוגי ו/או ייעוץ פיננסי/ השקעות/ פנסיוני מתאים ואין בהם משום המלצה לפעולה כזו או אחרת.

הפרסומים לעיל אינם מהווים תחליף לייעוץ פרטני המותאם לצרכיו של כל אדם. הם מבוססים על מידע גלוי שנאסף ברשת האינטרנט וממקורות אחרים, והם נועדו לשמש ככלי עזר להחלטה בלבד.

הפרסומים וכל האמור לעיל באתר מוגש כאינפורמציה בלבד. המידע באתר מתבסס אך ורק על מידע פומבי גלוי לציבור ועל הערכות ואומדנים שמטבע הדברים אפשר ויתבררו כחסרים, או בלתי מעודכנים.

ג'ולות ו/או ד"ר חנן גזית עשוי להחזיק בניירות המוזכרים בו (בכפוף לחוק). כל הפרסומים באתר זה ו/או בערוצי הסושיאל מדיה של ג'ולות /או ד"ר חנן גזית (פייסבוק ו/או יוטיוב ו/או וואטסאפ ו/או טלגרם /או טוויטר ו/או טוויץ') אינם מהווים יעוץ או הזמנה לרכוש או למכור ניירות הערך שנזכרים בהם ואין בהם משום תחליף לייעוץ מקצועי שמתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל משקיע.

חלק מהקישורים באתר הם קישורי שותפים מסוג אפילייאט, המקנים לד"ר חנן גזית עמלה בעת ביצוע רכישה לאחר לחיצה על קישורים אלה, ללא עלות נוספת למשתמשי האתר.

אזהרה:

יישום העצות וההמלצות, אם יעשה, יעשה על דעת הקורא/ הצופה ועל אחריותו בלבד.

אין לראות באמור בפרסומים באתר זה משום ייעוץ השקעות או המלצה לקנות או למכור את ניירות הערך המוזכרים באתר זה ו/או ניירות ערך אחרים או מטבעות. כל העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד.

יישום המלצות ייעוץ בתחום התמחותו של ד"ר חנן גזית בתחומי עולם הגיימינג+ משחוק עם תכלית לשיפור תוצאות הינם על אחריותו של הלקוח בלבד.

העדר אחריות:

ג׳ולות ו/או ד״ר חנן גזית לא יהיו אחראים, ביחד או לחוד, בשום צורה או דרך לכל תוצאה חיובית או שלילית, לרבות נזקים שיגרמו, אם יגרמו, כתוצאה מיישום או ניסיון ליישם איזה מהעצות וההמלצות הניתנות בפרסומים לעיל ו/או בפגישות ייעוץ עסקי ו/או מנטורינג.

דילוג לתוכן