בלוג משחוק

הרצאה: משחוק העתיד עם ד"ר חנן גזית

מה המשותף לוויז, צמיד הריצה של נייקי ותוכנת לימוד השפות דואולינגו? התשובה היא משחוק. ד"ר חנן גזית חוקר גיימינג, מומחה בניתוח התנהגות משתמשים בסביבות וירטואליות, בפיתוח חשיבה משחקית ידבר על משחקי הוידאו שהפכו לנורמה בעשור האחרון, ואיך הם יוצאים ממסך המחשב ומעצבים את חיינו. ההרצאה מתובלת בדוגמאות של משחוק חכמת ההמונים ושל מגמות משחוק העתיד. צפו:

ההרצאה שודרה לראשונה במסגרת שבוע הערכות בחרום של משרד החינוך. היא מהווה חלק מסדרת הרשת משחקים לעתיד שיצר והגיש ד"ר חנן גזית עבור מיזם אקדמיה ברשת של משרד החינוך. 


ד"ר חנן גזית בעבודה היא משחק

ד"ר חנן גזית חוקר גיימינג, מומחה בניתוח התנהגות משתמשים ולמידה בסביבות מציאות מדומה, בחשיבה משחקית, ביישום גיימיפיקיישן לשיפור תוצאות, ראש המרכז הישראלי של איגוד חוקרי משחקים דיגיטליים העולמי, מרצה על משחוק העתיד, מייסד ג׳וּלּוֹת juloot יועץ לארגונים, חברות הייטק וסטארטאפים בפיתוח משחקים ופתרונות גיימיפיקציה.

מידע לגבי הרצאות על עולם הגיימינג, משחוק העתיד וחשיבה משחקית – קישור | צפיה בקטע סרטון מתוך הרצאה בעברית- קישור | מידע על שירותי ייעוץ בפיתוח והתמעת משחוק לשיפור תוצאות – קישור | שאלות, בקשות, הצעות? ניתן להוסיף פה תגובה, לשלוח מסר ב פייסבוק או ב וואטסאפ | רוצה לגלות איך אנחנו משחקים אותה – מניעים לפעולה בהנאה? הניוזלטר שלנו מחכה לך