הרצאות על גיימינג מִשְׂחוּק לארגונים וחברות

כולנו אוהבים לשחק משחקים, אך עם זאת משחקי וידאו נתפסים כמשהו לא רציני בהשוואה לעבודה, בזבוז זמן, פעילות חסרת ערך ומשמעות.
שלום, שמי חנן גזית, אני שמח שבאת. בהרצאות שלי גיימינג וסודות מִשְׂחוּק להצלחה-איך מניעים לפעולה בהנאה©  נגלה את סודות תעשיית הגיימינג שמגלגלת ביליונים. נראה איך ניתן ליישם גישה משחקית (GamefulHeroes) שעומדת בבסיס הצלחת משחקים כמו קלאש-רויאל ומיינקראפט, ועקרונות מִשְׂחוּק, לשם שיפור תוצאות ותהליכים באתרים ואפליקציות, פרסום ושיווק, מערכי מכירות, הדרכה ולמידה ועוד.
התקשרו - זה אתגר קל 🙂
TEL: 0584777800

ההרצאות משלבות ידע מתחומי הפסיכולוגיה ההתנהגותית, מדעי המחשב, המדעים הקוגניטיביים, עיצוב משחקים, תקשורת, חקר משחקים דיגיטליים וסושיאל מדיה. למשתתפים מובטחת התנסות ישירה בחוויות אינטראקטיביות מישחקיות בכדי לחוות באופן בלתי אמצעי את הדברים. ההרצאות מוגשות באופן בהיר בגובה העיניים, בשילוב הומור, דוגמאות וקטעי וידאו קצרים. ניתנות להזמנה כפתיח ל סדנאות מרתקות שמשלבות ידע מקצועי נרחב, הומור כולל התנסות מעשית Hands-On.

דור ה –Y לא מה שחשבת: ד"ר חנן גזית מנפץ מיתוסים על גיימינג וגיימרים

בהרצאה נראה איך הגיימינג חודר ומשפיע על כל תחומי חיינו וננפץ מיתוסים ודעות קדומות על גיימרים ילדי דור המשחוק.
נענה על שאלות נפוצות כמו מדוע ילדים וגם מבוגרים אוהבים לשחק במשחקים דיגיטליים? איך משפיעים משחקי הוידאו על המוח ועל ההתנהגות? האם משחקי וידאו אלימים גורמים להתנהגות אלימה? מהם היתרונות והסיכונים שטמונים במשחקים דיגיטליים? נקנח בכמה תובנות והמלצות לפעולה.

למי זה מתאים?

הרצאת העשרה לקהל הרחב, חוגי בית, ימי הורים, צוותי מורים, כנסי מנהלי משאבי אנוש, מנהלי הדרכה, מפיקי אירועים וכנסי גיימינג.
אני רוצה להזמין הרצאה!

מִשְׂחוּק העתיד: איך פוקימון-גו, מיינקראפט וטכנולוגיות מציאות מדומה משנים את עולם הלמידה

מה זה שגעון פוקימון -גו ? על מיינקראפט מאניה שמעת? מדוע יש עניין תקשורתי כה רב סביב גיימינג וטכנולוגיות מציאות מדומה?
בהרצאה נעשה הכרות עם עולם משחקי הוידאו, ונראה מהם היתרונות שגלומים בחידושים טכנולוגיים אלה ליצירת חוויות למידה מעצימות.
נלמד כיצד לשלב את סודות הגישה המשחקית להגברת המעורבות והנעה לפעולה בהנאה של לומדים, עובדים ולקוחות. ההרצאה אינטראקטיבית ומלווה בדוגמאות.

למי זה מתאים?

מנהלים, רכזי תיקשוב, צוותי מורים, מפתחי הדרכה, מעצבי חוויות משתמש ולכן העוסקים בפיתוח ושילוב טכנולוגיות חדשניות בלמידה. הדרכה והוראה.
אני רוצה להזמין הרצאה!

אווטאר-גו: החיים במציאות מדומה

על חמישה מ"מים עומד העולם: מסעות, משחקים, מין , מסחר ומלחמות. בהרצאה נכיר את טכנולוגיות מציאות מדומה (Virtual Reality) והשפעתם על חיינו. נראה את הפיתוחים החדשניים שמאפשרים לנו לחוות חוויות חדשות בעולמות וירטואליים. ההרצאה מועברת באופן חוויתי. כל משתתף יצא עם תובנות לגבי המגמות העתידיות שצופן לנו תחום זה.

למי זה מתאים?

הרצאת העשרה לקהל הרחב, חוגי בית, ימי הורים, צוותי מורים, כנסי מנהלי משאבי אנוש, מנהלי הדרכה, מפיקי אירועים וכנסי גיימינג.
אני רוצה להזמין הרצאה!

ארגון משחקי: סודות ספורט דיגיטלי (ESports) להצלחה

בהרצאה נראה איך ניתן ליישם סודות מִשְׂחוּק מעולם הגיימינג הדיגיטלי המקצועני לארגונים, כדי להניע עובדים ולקוחות לפעולה בהנאה, מקליטת עובד חדש, עבור דרך שיפור מערכי השיווק ומכירות ועד לשימור טאלנטים ופתרון קונפליקטים ניהוליים.
ההרצאה מלווה בדוגמאות ומועברת למשתתפים בדרך חווייתית ומשחקית.

למי זה מתאים?

מנהלים בכירים, מנהלי מכירות, מפתחי שירותים ומוצרים, מנהלי מחלקות פרסום ושיווק, מפתחי הדרכה, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי מדיה חברתית בארגונים, מארגני כנסי גיימינג.
אני רוצה להזמין הרצאה!

Gameful Heroes גיבורי המִשְׂחוּק ונסיכות הסלפי

"We Are the Games We Play". אנחנו הדור הראשון שגדל עם משחקי המחשב. המשחקים שאנו משחקים משפיעים ומעצבים אותנו במידה רבה." - ד"ר חנן גזית

בהרצאהו נראה איך משפיעים משחקי הוידאו על חיינו וננסה לענות על כמה שאלות מפתח:
מהם סודות משחקי הוידאו שעושים אותם כל כך ממכרים?
איך משפיעה תרבות הגיימינג על עולם העבודה, התרבות והחברה?
מהם הסכנות וגם הפוטנציאל שלהם להעצמה אישית ולמידה? ומהו מקומנו כהורים בעולם הגיימינג של הילדים ובני הנוער?

למי זה מתאים?

הרצאת העשרה לקהל הרחב, הורים, מורים, קבוצות, מנהלים בארגונים וחברות היי-טק, מנהלי שיווק לצעירים.

אני רוצה להזמין הרצאה!

גיימינג ומשחוק (gamification) מותגים להצלחה

הרצאה מרתקת בנושא גיימינג ומשחוק (gamification) שחושפת את הסודות השמורים למפתחי משחקי וידאו מצליחים, כמו קאנדי קראש וליג אוף לג'נד, לשיווק ופרסום מותגים להצלחה.
איך יוצרים חוויות קניה חדשות ומגבירים מכירות עם גיימינג ומִשחוק? איך מניעים אנשים להשתמש ולשתף חברים באפליקציות עם מִשחוק תוכן וחוויית המשתמש עוד.
המשתתפים יערכו הכרות עם ארגז הכלים ליישום הגישה המשחקית GamefulHeroes Mindset ויוצגו דוגמאות של מותגים מובילים מהארץ והעולם.

למי זה מתאים?

מנהלי שיווק ופרסום, מנהלי שיווק דיגיטלי, מפתחי אפלקציות ואתרים, מנהלי חנויות ורשתות קמעונאיות, מנהלי מוצר ושירותים, מנהלי סושיאל מדיה בהיי-טק וארגונים, העשרה לקהל הרחב.
אני רוצה להזמין הרצאה!

סודות המִשְׂחוּק לשם הדרכה אפקטיבית

בהרצאה זו נראה איך אפשר ליישם את סודות המִשְׂחוּק כדי לשפר ולהעצים את חוויות למידה והדרכה, להגביר את רמת המעורבות, העניין וההתמדה של הלומדים ולהעלות את רמת הידע הנרכש על ידם.

סודות המִשְׂחוּק להצלחה ולחיים מאושרים

בהרצאה נראה איך ניתן ליישם הלכה למעשה את סודות המִשְׂחוּק להצלחה, ששמורים למפתחי משחקים דיגיטליים בכדי להעצים את יכולותינו, לממש את הפוטנציאל שטמון בנו ולשפר את איכות חיינו.

אודות ד"ר חנן גזית

Hanan Gazit PhD

ד"ר חנן גזית חוקר משחקי וידאו, מרצה ויזם. יועץ ליישום מִשְׂחוּק gamification עם גישה משחקית שפיתח GamefulHeroes לשיפור תוצאות. מרצה מבוקש בארגונים, חברות היי-טק וקהילות יזמים, המעביר הרצאות וסדנאות מרתקות שמשלבות ידע מקצועי נרחב, הומור ומשחקיות. עומד בראש המרכז הישראלי של האיגוד הבינלאומי של חוקרי משחקים דיגיטליים, מנחה פרוייקטי פיתוח משחקים באקדמיה ומנטור עסקי בתחום גיימינג וטכנולוגיות חדשניות. כותב את ספרו 'מִשְׂחוּק העתיד'.

צרו עימנו קשר - זה קל 🙂
TEL: 0584777800

כן, אני רוצה להזמין הרצאה!

*שם מלא

*אימייל

*תוכן פנייתך

Happy Client תודה על הרצאה מרתקת בנושא מישחוק מותגים. נהניתי מאד לבצע את המשימות שניתנו במהלכהרועי, מנהל שיווק מוצר @ קוקה קולה
Happy Client סודות המִישׂחוּק להדרכה אפקטיבית בהנאה שהעביר לנו ד"ר גזית היא ההרצאה הטובה ביותר שהועברה אצלנו השנהסא"ל ר', מפקד @ יחידה
Happy Client בהרצאה על עיצוב גיימיפיקיישן של ד"ר חנן גזית למדתי הכי הרבה בקורס שיווק דיגיטלי בסושיאלאבי, מנהל שיווק בכיר @ להב, ביה"ס למנהל עסקים
Happy Client כנס מנהלים הסתיים בהצלחה. ברצוני להודות לך על הרצאתך בנושא משחוק וטכנולוגיות מציאות רבודה שתרמה להצלחתואמרי מנהל הדרכה @ICX
Happy Client חנן הוא פשוט כוכב-על בתחומו. בעל יכולת הופעה מרשימה מול קהל, כריזמה טבעית ויכולת להקסיםאורלי, מרצה @ המכללה למנהל
Happy Clientההרצאה של ד"ר חנן גזית על משחוק ליזמים הייתה מרתקת ואחת הכי מעניינות שהייתי בהןעדי, יזם @ InnovationLab, אונ' באר-שבע
Happy Client תודה ששילבת תיאוריה ויישום באופן מהנה ובעיקר דאגת שההרצאה תהיה הכי רלוונטית שישמירי, בוגרת סדנת מישחוק @ אונ' תל-אביב
ד"ר גזית העביר את ההרצאה בהתלהבות ובצורה מעניינת ומהנה מאד בשילוב קליפים ומשימות אינטראקטיביותגילת, מנהלת הדרכה @ ארגון אנ.די.איי
Happy Client חנן הפתיע אותנו בידע מעמיק והראה לנו איך גם אנו אנשי תקשורת וקולנוע, יכולים להשתמש במשחקים. יצאנו מוקסמיםאורלי, מרצה @ סמינר הקיבוצים
אני רוצה להודות לך על הרצאה מעניינת ופרקטית, אני מרגישה שהפקתי ממנה המוןמירב, מנהלת מכירות @Tech

בין לקוחותינו: