הרצאות

ד"ר אלחנן גזית - מרצה Keynote Speaker

איך מטאוורס ומשחקי הווידאו משפיעים על חיינו ומה צופן לנו העתיד?

ד"ר אלחנן גזית מרצה באירועים וכנסים בארץ ובעולם (Keynote Speaker). הרצאותיו בחברות הייטק וארגונים הן על דור הגיימינג, מטאוורס, חדשנות דיגיטלית, התנהגות משתמשים בעולמות וירטואליים ומשחקים, חשיבה משחקית וגיימיפיקציה.

למעלה שני עשורים במחקר טכנולוגיות אימרסיביות וסימולציות, הנחיית פרוייקטי פיתוח משחקים, מחקרים פורצי דרך בתחום התנהגות משתמשים בסביבות מציאות מדומה ובמשחקי וידאו, כל אלה מעניקים לד"ר אלחנן גזית נקודת מבט ייחודית המשלבת עשיה ומחקר אקדמי שאותה הוא חולק בהרצאותיו עם המשתתפים.

בהרצאותיו למנהלים ועובדים בארגונים ד"ר אלחנן גזית משתף בסודות ההצלחה של תעשיית הגיימינג ובעתיד המשבש של המטאוורס. על הטוב, הרע והמסוכן בחיים במטאוורס? איך לחשוב כמו גיימר יכול לתרום להתפתחות וצמיחה ברמה האישית, הארגונית והעסקית.

ד"ר אלחנן גזית

ד"ר אלחנן גזית משמש כראש המרכז הישראלי של איגוד חוקרי משחקים דיגיטליים הבינלאומי למעלה מעשור. הרצאותיו מבוססות על מחקריו וניתוח מגמות חדשנות, מדעי המוח, פסיכולוגיה, מדעי הלמידה ועיצוב חוויות המשתמש.

ההרצאות משלבות ידע מקצועי נרחב, מוגשות באופן בהיר ובגובה העיניים, בשילוב הומור, המחשות ודוגמאות. אין הרצאות מדף. כל הרצאה נתפרת בהתאם למטרות הלקוח, קהל המשתתפים וסוג האירוע. ניתן להזמין גם כהרצאה מקוונת בזום או כפתיח של סדנת משחוק.

הרצאות למנהלים על מטאוורס וולם הגיימינג עם ד"ר חנן גזית

ההרצאות מועברות בשפה העברית ובאנגלית.

נושאי הרצאות נבחרות למנהלים ולעובדים

  • מטאוורס: הזדמנויות עסקיות חדשות
  • איך דור הגיימינג משנה את העולם
  • פורטנייט: הטוב, הרע והמסוכן
  • איך גיימינג, בינה מלאכותית ומטאוורס משפיעים על העתיד שלך היום
  • פליידגוגיה לשם למידה והדרכה
  • גיימפיקציה של מותגים להצלחה

מה אומרים עלינו:

מכתב תודה על הרצאה לשופטי בית המשפט העליון

מכתב תודה - הרצאה לשופטי בית המשפט העליון , ינואר 2023

מכתב תודה על הרצאה לשופטי בית המשפט העליון בנושא: החיים במטאוורס: יישומים, השפעות ומגמות. ינואר 2023

כבוד השופטת דפנה בלטמן קדראי

מרצה מרתק ומחונן בידע רב. מטא-מרצה!

ד"ר אלחנן גזית הינו מרצה מרתק המחונן בידע רב בתחומים החמים ביותר כיום: עולמות הגיימינג, המציאות הרבודה והמטאוורס. מעבר לכך, ניכר כי לד"ר גזית יש תשוקה רבה לנושאים אלו וסבלנות אינסופית להעבירם. הקורסים שלמדתי אצלו היו מהמעניינים והחשובים בתואר השני שלמדתי בקריה האקדמית אונו ואני שמחה שזכיתי להיות סטודנטית שלו. שמעתי אותו באינספור הרצאות ובמילה אחת אפשר לסכם: מטא-מרצה!

איה אלון
איה אלון

אין מילים להודות על הרצאתך המאלפת

ד"ר אלחנן גזית היקר, אין מילים להודות על הרצאתך המאלפת בפני פורום מדריכי חו"ל. פתחת צוהר חשוב מדהים וסוחף לעתיד שכבר נמצא כאן בתחום הגיימינג ועתיד משחוק עולם התיירות. תחום זה משמש וישמש את גורמי התיירות ומדריכי הטיולים בהעצמת יתר של חווית המטייל ושידרוג ההדרכה והתוכן. אין ספק שתחום זה הנושק לכל תחומי החיים בכלל ותיירות בפרט נתנו לנו כיווני חשיבה על יישום תחום חשוב זה בחיינו המקצועיים.

עופר גולדשטיין
עופר גולדשטיין
פורום מדריכי תיירות חו"ל, חברת אומגה תיירות

עשה לי גיימינג במוח וזה נפלא!

אין לי מושג בגיימינג, מעולם לא שיחקתי. בנוסף פוביות טכנולוגיות בהחלט היו אמורים למנוע הגעתי להרצאה. אבל משהו בלא נודע סיקרן אותי, ואינני מצטערת. מהות ההרצאה זה לצאת מהקופסא. כל העת במהלכה ניסיתי לחבר את הרעיונות של ד"ר גזית למה שאני מכירה בתכני הדרכה ולא ממש הצלחתי, אבל כשקרא הפלא והתנתקתי מהמוכר, הוודאי ומהסקפטיות, הבנתי שמדובר במהות, בראש פתוח והשתחררות מנורמות מוכרות ונוחות. איך זה יחלחל הלאה? אין לי מושג, אבל משהו בהחלט קרה, מישהו עשה לי גיימינג במוח וזה נפלא! תודה ד"ר אלחנן גזית

עו"ד נינה בסן
עו"ד נינה בסן
פרקליטה בכירה לשעבר בפרקליטות ת"א

מרצה כוכב-על בתחומו

ד"ר אלחנן גזית הוא פשוט מרצה כוכב-על בתחם הגיימינג, מטאוורס וחדשנות עם טכנולוגיות אימרסיביות מתפתחות. הוא בעל יכולת הופעה מרשימה מול קהל, כריזמה טבעית ויכולת להקסים. ממליצה בחום!

אורלי רביד
אורלי רביד

חדשנות וחשיבה משחקית מרתקת

ד"ר אלחנן גזית הרצה לנו במרכז חוסן כהן האריס, והדגים את יישומי הגיימינג והגיימיפיקציה שלו. כמרכז שמתמחה בבניית חוסן במיוחד לילדים, התרשמנו מאוד מהחשיבה המשחקית המרתקת שלו, מהחדשנות ומהיכולת לפתח מיינדסט גמיש באמצעות משחקים. אפליקציות הפליידגוגיות שלו נראות אידיאליות ליישום במערכת החינוך.

פרופ' דניאל עמיאל
פרופ' דניאל חמיאל

תודה שחשפת אותנו לרעיונות חדשים

ד"ר אלחנן גזית תודה על הרצאתך המעניינת בכנס שחשפה אותנו לרעיונות חדשים לשילוב מציאות מדומה ומשחוק לצרכי הוראה ולמידה. היא עוררה עניין בקרב המשתתפים. הותרת אצלנו טעם של עוד!

ד"ר סיגל מורד
ד"ר סיגל מורד

הרצאתך תרמה רבות להצלחת כנס המנהלים

ד"ר אלחנן גזית ברצוני להודות לך על הרצאתך בנושא משחוק וטכנולוגיות מציאות רבודה של מרכזי מבקרים שתרמה רבות להצלחת כנס המנהלים שלנו. תודה!

אמרי הדר
אמרי הדר

החיים במטאוורס


מה זה מטאוורס ואיך הוא משפיע על חיינו היום? ד"ר אלחנן גזית בהרצאה מרתקת על החיים עם אווטאר ומה צופן לנו העתיד המשבש של המטאוורס.

פורטנייט:הטוב, הרע והמסוכן


איך משפיעים משחקי וידאו על המוח? האם משחקי וידאו גורמים להתנהגות אלימה? ד"ר אלחנן גזית מנפץ מיתוסים על גיימינג וגיימרים בהרצאה מרתקת וחווייתית.

מותגים משחקים להצלחה


מה סוד ההצלחה של פורטנייט? איך מתחברים לדור הגיימינג עם חוויות אימרסיביות? ד"ר אלחנן גזית בהרצאה מרתקת על גיימיפיקיישן של מותגים להצלחה.

טכנו-פליידגוגיה לשם למידה


איך מגבירים מוטיבציה ומעודדים מעורבות והתמדה של לומדים? ד"ר אלחנן גזית בהרצאה מרתקת על טכנו-פליידגוגיה, משחוק והמצפן המשחקי לשם למידה והדרכה אפקטיבית.

לחשוב מהר, לעלות רמה


למה מנהלים חייבים להכיר את דור הגיימינג ואת הצמיחה וההצלחה המסחררת של הספורט האלקטרוני. ד"ר אלחנן גזית מגלה את סודות החשיבה המשחקית להצלחה Think Fast, Level-Up Smart.

דור הגיימינג

מהם סודות ההצלחה של תעשיית הגיימינג? למה דור הגיימינג מעדיף את 'החיים בוירטואל'? ד"ר אלחנן גזית מראה לנו את סודות ההשפעה המופלאה של משחקי הווידאו עלינו ועל דור העתיד.

ראיונות והופעות במדיה ובתקשורת

הופעות במדיה ובתקשורת
לצפייה בראיונות והופעות נבחרות הקליקו על התמונה ☝️

הרשמו חינם לניוזלטר הקהילה הבינלאומית של 🕹ד"ר אלחנן גזית עם כל מה שמעניין על מטאוורס, גיימינג וחדשנות דיגיטלית שכדאי לכם להכיר!