הרצאות

איך גיימינג, מטאוורס ובינה מלאכותית משפיעים על חיינו ומה צופן לנו העתיד?

ד"ר אלחנן גזית - הרצאות העשרה מעוררות השראה
דר אלחנן גזית הרצאות העשרה מעוררות השראה

שלחו דוא"ל speaking@julootapps.com או מסר בוואטסאפ כדי להזמין את ד"ר אלחנן גזית להרצות באירוע שלכם: משיחות סביב שולחן מקבלי החלטות ועד להרצאות בפני מנהיגים עסקיים, מנהלים ועובדים, מקצועני שיווק ופרסום, יזמים, מורים והורים לילדים בכנסים ואירועים בארץ ובעולם.

🧠 משחקי וידאו הם מדיום רב עוצמה. בהרצאה חוויתית ומעוררת השראה, ד"ר אלחנן גזית יחשוף את סודות משחקי הווידאו והשפעתם על המוח, איך משחקי וידאו משמשים ככלי לוחמה פסיכולוגית מצד אחד ולהגברת חוסן נפשי וההתמודדות עם מצבי חוסר ודאות, וטראומות מצד שני.

אל תחמיצו את ההזדמנות לגלות את הכוח החבוי במשחקי הווידאו ואיך הם יכולים לשנות את חייכם ואת העולם. הזמינו כעת!

הרצאה חדשה! הכוח הכפול של משחקי הוידאו: לוחמה פסיכולוגית מול זן דיגיטלי

הרצאות מובילות:

איך להשתמש בסודות ההצלחה של פורטנייט כדי להוביל בחדשנות, להערים על המתחרים ולהעלות את המותג שלך רמה.

פורטנייט הוא יותר מעוד משחק אלא תופעה תרבותית שכבשה את העולם בסערה. פורטנייט מושך מאות מליוני גיימרים, מעריצים וספונסרים.
ד"ר אלחנן גזית חושף בהרצאה חוויתית ומרתקת את סודות ההצלחה של פורטנייט ועולם הספורט האלקטרוני ואיך ניתן לרתום אותם לצמיחה עסקית. המשתתפים ילמדו ויכירו:
איך פורטנייט מעצבים חוויות בלתי נשכחות?
איך פורטנייט מצליח למשוך גיימרים למשחק וגם להגביר את הנאמנות שלהם? ואיך ליישם חשיבה משחקית בעיצוב אסטרטגיות שיווק ופרסום יעילות.

ההרצאה מוגשת באופן בהיר ובגובה העיניים, בשילוב הומור, המחשות ודוגמאות. ההרצאה נתפרת בהתאם למטרות המזמין, סוג האירוע וקהל המשתתפים. היא מועברת בשפה העברית ובאנגלית וניתנת להזמנה כהרצאה מקוונת. ניתן להזמין את ההרצאה כחלק סדנת גיימיפיקציה

אל תחמיצו את ההזדמנות הזו כדי לגלות עם ד"ר גזית את סודות ההצלחה של פורטנייט בכדי להעלות את המותג והעסק שלכם רמה. הזמינו כעת.

Think Fast, Level Up Smart

ד"ר אלחנן גזית - חשיבה משחקית לצמיחה עסקית ואישית 0 הרצאות העשרה מעוררות השראה

Dr. Gazit Elhanan juloot Founder Keynote Talk The Gaming Generation

בהרצאה חווייתית מבוססת מחקר וניסיון מקצועי רב שנים, והצגת מקרי בוחן מצליחים, ד"ר אלחנן גזית מראה לנו מהם סודות ההצלחה של תעשיית הגיימינג? איך הפך מתחביב של בודדים לנחלת המונים ותופעה חברתית חובקת עולם? מהם מאפייני דור הגיימינג? ואיזה אופקי יצירה ועבודה חדשים עולם הגיימינג פותח בפנינו.

כל הרצאה מותאמת לסוג האירוע, קהל היעד, צרכי המזמין ומטרותיו. הרצאות נבחרות שהועברו לארגונים וחברות:


דמיינו את חיים בעולמות וירטואליים: עם אווטאר תוכלו לקנות מוצרים דיגיטליים, לבקר במקומות נפלאים, לפגוש אנשים מרחבי העולם וליצור בעצמכם חוויות ואובייקטים עם בינה מלאכותית. הכל דרך משקפי מיחשוב מרחבי. אבל מהי אותה מציאות משודרגת? גימיק, הבטחה או גיהנום ומה צופן לנו העתיד? מהם האתגרים החדשים של המטאוורס ואיך עסקים וארגונים יכולים למנף הזדמנויות החדשות ובו בזמן להימנע מהסיכונים הטמונים בו?

בהרצאה מרתקת שזורה במקרי בוחן מצליחים, ד"ר אלחנן גזית משתף בתובנות על מצב הדברים כיום ועל מגמות עתידיות, מדובאי ועד שנגחאי ומעבר, ואיך לנווט בחכמה בחזית החדשנות והדיסרפשן.

ד"ר אלחנן גזית הרצאת העשרה מעוררת השראה: מדובאי עד שנחאי ומעבר להם: איך המטאוורס ובינה מלאכותית מעצבים את העתיד שלנו

הרצאה: דור הגיימינג מפצח מיתוסים

האם משחקי וידאו מעצבים את מוחנו? גורמים להתנהגות אלימה? למה דור הפורטנייט מעדיף את ׳החיים בוירטואל'? האם גיימינג תורם לצמיחה אישית או שיש בו סיכונים וסכנות רבות מידי? בהרצאה מרתקת ומעוררת השראה, ד"ר אלחנן גזית מנפץ מיתוסים על גיימרים ומפצח את סודות ההשפעה של משחקי הווידאו על חיינו.


Playdagogy פליידגוגיה

איך מגבירים מוטיבציה, מעודדים מעורבות והתמדה של לומדים באמצעות גיימינג ומיחשוב מרחבי? ד"ר אלחנן גזית בהרצאה מרתקת על חשיבה משחקית, טכנו-פליידגוגיה, גיימיפיקציה, ועיצוב חוויות אימרסיביות לשם למידה משמעותית והדרכה אפקטיבית.


אודות: ד"ר אלחנן גזית, מרצה למנהלים ועובדים בארגונים, חברות וחממות חדשנות בארץ ובעולם (Keynote Speaker). בהרצאותיו הוא מפצח את סודות ההצלחה של תעשיית הגיימינג, הפוטנציאל העסקי של המטאוורס בעידן הבינה המלאכותית, ואיך חשיבה משחקית תורמת לצמיחה עסקית והתפתחות אישית.

כראש המרכז הישראלי של איגוד חוקרי משחקים דיגיטליים הבינלאומי למעלה מעשור, הרצאותיו מבוססות על מחקריו ועל נסיונו המקצועי בניתוח מגמות וטרנדים, מדעי המוח, פסיכולוגיה, מדעי הלמידה, גיימיפיקציה ופיתוח ועיצוב חוויות אימרסיביות.

ד"ר אלחנן גזית - מרצה - הרצאות למנהלים ועובדים בארגונים, חברות הייטק
ד"ר אלחנן גזית - הרצאות | לקוחות נבחרים

ללקוחות נוספים הקליקו כאן

  • צפו בהרצאה דור הגיימינג ועתיד המוזיקה במטאוורס

המלצות:

"החיים במטאוורס" הרצאתך הייתה חשובה, מועילה, מאירת עיניים ותרמה מאד להצגת הנושא

בשמי ובשם שופטי בית המשפט העליון, אבקש להודות לך על הרצאתך בנושא "החיים במטאוורס: יישומים, השפעות ומגמות" אשר ניתנה בתאריך 25.12.2022 במסגרת יום עיון לשופטי בית המשפט העליון אשר עסק בנושא "חדשנות, מטאוורס ומציאות חדשה".

הרצאתך הייתה חשובה, מועילה, מאירת עיניים ותרמה מאד להצגת הנושא והסוגיות שהוא מעורר.

על כך, ועל שיתוף הפעולה עם המרכז להכשרה ולהשתלמות שופטים, תודתנו,

יישר כוח!

הרשות השופטת
השופטת דפנה בלטמן קדראי

מרצה מרתק ומומחה מטאוורס, גיימינג וחשיבה משחקית

אני מבקש להודות לד״ר אלחנן גזית על הרצאה מרתקת בנושא: דור הגיימינג ועתיד המוזיקה במטאוורס . בכנס לקחו חלק מאות אנשי תעשיית המוסיקה ויזמים שהקימו חברות הזנק במוסיקה וטכנולוגיה. ההרצאה הועברה בצורה בהירה ומובנת גם לכאילו שלא בקיאים במטאוורס ובעולם הגיימינג. ההתלהבות והשליטה של אלחנן בחומרים גורמת לשומעים לרצות לחקור את הנושא.
במסגרת המחקר שלי בנושא עתיד המוסיקה במטאוורס ושילוב חוויות משחקיות, אני מוצא באלחנן מומחה להיוועצות ועדכון. הוא מעודכן ורלוונטי וזה בולט בכל מפגש איתו ובהרצאותיו.

מי שעולמות וירטואליים, גיימינג חשיבה משחקית וטכנולוגיות מתפתחות (Emerging Technologies) מעניינים אותו, יהנה מאד משמיעת הרצאותיו המרתקות.

פרופ' יהודה סומר כהן.
פרופסור יהודה סומר כהן

אין מילים להודות על הרצאתך המאלפת

ד"ר אלחנן גזית היקר, אין מילים להודות על הרצאתך המאלפת בפני פורום מדריכי חו"ל. פתחת צוהר חשוב מדהים וסוחף לעתיד שכבר נמצא כאן בתחום הגיימינג ועתיד משחוק עולם התיירות. תחום זה משמש וישמש את גורמי התיירות ומדריכי הטיולים בהעצמת יתר של חווית המטייל ושידרוג ההדרכה והתוכן. אין ספק שתחום זה הנושק לכל תחומי החיים בכלל ותיירות בפרט נתנו לנו כיווני חשיבה על יישום תחום חשוב זה בחיינו המקצועיים.

עופר גולדשטיין
עופר גולדשטיין
פורום מדריכי תיירות חו"ל, חברת אומגה תיירות

מטא-מרצה! מרתק ומחונן בידע רב

ד"ר אלחנן גזית הינו מרצה מרתק המחונן בידע רב בתחומים החמים ביותר כיום: עולמות הגיימינג, המציאות הרבודה והמטאוורס. מעבר לכך, ניכר כי לד"ר גזית יש תשוקה רבה לנושאים אלו וסבלנות אינסופית להעבירם. הקורסים שלמדתי אצלו היו מהמעניינים והחשובים בתואר השני שלמדתי בקריה האקדמית אונו ואני שמחה שזכיתי להיות סטודנטית שלו. שמעתי אותו באינספור הרצאות ובמילה אחת אפשר לסכם: מטא-מרצה!

איה אלון
איה אלון

עשה לי גיימינג במוח וזה נפלא!

אין לי מושג בגיימינג, מעולם לא שיחקתי. בנוסף פוביות טכנולוגיות בהחלט היו אמורים למנוע הגעתי להרצאה. אבל משהו בלא נודע סיקרן אותי, ואינני מצטערת. מהות ההרצאה זה לצאת מהקופסא. כל העת במהלכה ניסיתי לחבר את הרעיונות של ד"ר גזית למה שאני מכירה בתכני הדרכה ולא ממש הצלחתי, אבל כשקרא הפלא והתנתקתי מהמוכר, הוודאי ומהסקפטיות, הבנתי שמדובר במהות, בראש פתוח והשתחררות מנורמות מוכרות ונוחות. איך זה יחלחל הלאה? אין לי מושג, אבל משהו בהחלט קרה, מישהו עשה לי גיימינג במוח וזה נפלא! תודה ד"ר אלחנן גזית

עו"ד נינה בסן
עו"ד נינה בסן
פרקליטה בכירה לשעבר בפרקליטות ת"א

ההרצאה והסדנה הטובה ביותר שהועברה אצלנו

סודות משחוק להדרכה אפקטיבית בהנאה שהעביר לנו ד"ר גזית היא ההרצאה והסדנה הטובה ביותר שהועברה אצלנו השנה.

מפקד יחידה
סא"ל ר'
מפקד @ היחידה

חדשנות וחשיבה משחקית מרתקת

ד"ר אלחנן גזית הרצה לנו במרכז חוסן כהן האריס, והדגים את יישומי הגיימינג והגיימיפיקציה שלו. כמרכז שמתמחה בבניית חוסן במיוחד לילדים, התרשמנו מאוד מהחשיבה המשחקית המרתקת שלו, מהחדשנות ומהיכולת לפתח מיינדסט גמיש באמצעות משחקים. אפליקציות הפליידגוגיות שלו נראות אידיאליות ליישום במערכת החינוך.

פרופ' דניאל עמיאל
פרופ' דניאל חמיאל

מרצה כוכב-על בתחומו

ד"ר אלחנן גזית הוא פשוט מרצה כוכב-על בתחם הגיימינג, מטאוורס וחדשנות עם טכנולוגיות אימרסיביות מתפתחות. הוא בעל יכולת הופעה מרשימה מול קהל, כריזמה טבעית ויכולת להקסים. ממליצה בחום!

אורלי רביד
אורלי רביד

תודה שחשפת אותנו לרעיונות חדשים

ד"ר אלחנן גזית תודה על הרצאתך המעניינת בכנס שחשפה אותנו לרעיונות חדשים לשילוב מציאות מדומה ומשחוק לצרכי הוראה ולמידה. היא עוררה עניין בקרב המשתתפים. הותרת אצלנו טעם של עוד!

ד"ר סיגל מורד
ד"ר סיגל מורד

הרצאתך תרמה רבות להצלחת כנס המנהלים

ד"ר אלחנן גזית ברצוני להודות לך על הרצאתך בנושא משחוק וטכנולוגיות מציאות רבודה של מרכזי מבקרים שתרמה רבות להצלחת כנס המנהלים שלנו. תודה!

אמרי הדר
אמרי הדר