בלוג ג'וּלוּת

Gamification Candy

 ג'וּלוּת מביאים לך כל יום את החדשות, הסיפורים והטרנדים החמים על גיימינג, משחוק וכל מה שביניהם. קישור: גיימיפיקיישן קנדי  עבור מנהלי ארגונים, חברות עסקיות וסטארטאפים. 

GamificationCandy: We bring you the best Gaming Tech and Gamification News & Trends. Sweets for the Gameful Enterprise and Startups. Click on the picture below to see our daliy Gamification Candy before it disappears

juloot interactive gamification Candy

ד"ר חנן גזית

ד"ר אלחנן גזית חוקר גיימינג, מרצה, משחקולוג. מומחה בניתוח התנהגות משתמשים ולמידה בסביבות מציאות מדומה, משחוק וחשיבה משחקית, גיימיפיקיישן. ראש המרכז הישראלי של איגוד חוקרי משחקים דיגיטליים העולמי. מייסד ג'וּלוּת juloot יועץ לארגונים, חברות הייטק וסטארטאפים בעיצוב ופיתוח משחקים ופתרונות גיימיפיקציה.

להזמנת הרצאות קישור | לקביעת פגישת ייעוץ קישור | להצטרף לפינה יומית #גיימינגבראש וואטסאפ / טלגרם | חפשו ״משחוק העתיד״ בספוטיפיי, אייטונס אפל / גוגל פודקאסטס והאזינו בכל זמן שתבחרו קישור | אהבת את הפוסט? להרשמה לניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים פה


אזהרה: כל התכנים שמתפרסמים בקבוצת וואטצאפ גיימינגבראש – ד״ר חנן גזית (להלן ״התכנים״) מוצגים "כמות שהם" למטרות אינפורמטיביות בלבד וללא אחריות מכל סוג שהוא. הכותב אינו בעל רישיון לעסוק בייעוץ השקעות, ייעוץ פנסיוני, ייעוץ משפטי או ייעוץ מס כהגדרתם בחוק.

אין לראות בתכנים בבחינת ייעוץ מקצועי כאמור, ובכלל זה שידול, שיווק או המלצה לביצוע או אי-ביצוע של פעולה כלשהי בניירות ערך. המידע בתכנים עלול להיות חסר, שגוי, בלתי עדכני או בלתי מותאם לצרכיו המיוחדים של כל אדם, ועל כן חובה להיוועץ באיש מקצוע בטרם ייעשה בו שימוש.

כל המסתמך על המידע בתכנים מבלי להיוועץ באיש מקצוע עושה זאת על דעתו ועל אחריותו בלבד. אלא אם צוין אחרת, הכותב מחזיק או עשוי להחזיק בניירות הערך הנדונים בתכנים. הכותב לא ישא באחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה ישירה או עקיפה מן השימוש בתכנים אלה.

Disclaimer: juloot does not endorse any content or product on this page. While we aim at providing you all important updates and information that we could obtain, readers of this newsletter should do their own research before taking any actions related to the companies and the information they provide. The readers carry full responsibility for their decisions. Moreover, The opinions and information expressed at The Gamification Candy newsletter are not investment advice. Investors should do their due diligence before making any high-risk investments in Bitcoin, Ethereum or other crypto currencies startups and ventures