בלוג משחוק

גיימיפיקציה של ארוחת ערב משפחתית עם הולוגרמה

גיימיפיקיישן – מִשׂחוּק השבוע של ארוחת הערב המשפחתית

 שכחו מטייק-אוויי כי הזוכה בפרס עיצוב האינטראקטיב השנתי של חברת אלקטרולוקס בחרה למשחק את ארוחת הערב שלכם עם משחק הולוגרמות משפחתי המדמה את פעולות הצייד-לקט מיימי האדם הקדמון. באפליקציית משחק עתידני מנסים "לתפוס את הארוחה" שמופיעה בחלל חדר האוכל כהולגרמות תלת מימדיות. כל מה שנתפס יועבר ישירות דרך אפליקציה לסופרמרקט שידאג להביא את השלל עד פתח דלתך.

(gamification) ♛ מִשׂחוּק

מִשׂחוּק או גיימיפיקיישן באנגלית מוגדר כשילוב מנגנוני משחקים וחשיבה משחקית בדברים שאינם משחקים בהגדרתם כדי להניע לפעולה מהנאה, לעודד אינגייג'מנט ונאמנות ולסייע בפתרון בעיות (גזית, 2011). מותגים, ארגונים וחברות סטארט-אפ מגבירות השקעתם בפיתוח ושילוב גיימיפיקיישן תוך שימוש /בסושיאל מדיה, מובייל ואפליקציות מבוססות  מיקום לפרסום וקידום מכירות אפקטיבי. ג'וּלוֹת אִינְטֶרְאַקְטִיב סוכנות ניו-מדיה בראשות ד"ר חנן גזית מתמחה במתן שירותי עיצוב – פיתוח – ייעוץ אפליקציות ופתרונות גיימיפיקיישן (משחוק) עבור מותגים, ארגונים, חברות סטארט-אפים ומפתחי אפליקציות.

סמס/י "גולות" לטל' 058-4777800 / ניתן למלא הפרטים בטופס ונחזור אליך בהקדם האפשרי

צרו קשר

 הקליק/י פה להרשמה לניוזלטר שלנו וקבל/י במייל מידע, חדשות והטבות בלעדיות תחום שיווק דיגיטלי מתקדם עם אפליקציות גיימיפיקיישן

 

The gamification weekly is brought to you by juloot interactive gamification new media agency