בלוג משחוק

איך אפליקציה משחקית תציל את החיים שלך בדרכים?

האפליציה הזו תכריח אותך להשאיר את העיניים שלך על הכביש ותעשה סוף למשלוח סמסים בזמן נהיגה! היא תעניק לך עיטורים ופרסים על שימוש נבון וגם תציל את החיים שלך! חובה לכל נהג/ת באשר הוא שרוצה להגיע בשלום ליעדו. תחשבו כמה כסף משרד התחבורה ובתי החולים יחסכו מהורדת הגורם מספר אחד של תאונות הדרכים בכבישים בישראל. פיתוח ועיצוב אפליקציה + קמפיין: סמסונג סינגפור. שאפו

גיימיפיקיישן או מישחוק מוגדר כ"שילוב מנגנוני משחקים בדברים שאינם משחקים בהגדרה כדי להניע את המשתתפים לפעולה מהנאה, לעודד אינגייג'מנט ונאמנות ובפתרון בעיות". חברות וארגונים מובילים בארץ ובעולם מגבירים את השקעתם בפיתוח ושילוב פתרונות גיימיפיקיישן במותגים, שירותים מתוך הכרה ביתרונות העסקיים שהם מספקים

רוצה להניע את המשתמשים להוריד את האפליקציה שלך ולהשתמש בה? הגעת למקום הנכון. ג'וּלוֹת אִינְטֶרְאַקְטִיב שירותי ייעוץ עיצוב ופיתוח פתרונות משחוק – גיימיפיקיישן לשיפור תוצאות ותהליכים עבור ארגונים, חברות, סטארטפים. 

סמס/י "משחקים להצלחה" לטל' 058-4777800 או התקשרי/י כעת Tel: 058-4777-800 בנוסף, תוכל/י למלא הפרטים בטופס ונחזור אליך בהקדם האפשרי.

צרו קשר

s-mojo mobile apps design 1920X750

הקליק/י פה להרשמה לניוזלטר שלנו וקבל/י במייל מידע, חדשות והטבות בלעדיות תחום שיווק דיגיטלי מתקדם עם אפליקציות משחוק – גיימיפיקיישן.