בלוג משחוק

פיתוח משחקים עבור ילדים עם אוטיזם בתפקוד גבוה – האתגר

פיצוח אתגר פיתוח אפליקציות משחקים עבור ילדים עם אוטיזם בתפקוד גבוה. ד"ר חנן גזית לייב על גיימינג משחוק וחשיבה משחקית לשיפור תוצאות. ג'ולות איז אין דה האוס. תוכנית (כמעט) שבועית על משחוק העתיד: איך משחקי ״וידאו ואנשים עם מיינדסט משחקי מעצבים את חיינו.

פיצוח אתגר פיתוח אפליקציית משחקים עבור ילדים עם אוטיזם בתפקוד גבוה
פיצוח אתגר פיתוח אפליקציית משחקים עבור ילדים עם אוטיזם בתפקוד גבוה

הכרת מרחב הבעיה, הבנת הצרכים של קהל היעד הספציפי וקבלת פידבק על קונספט המשחק לפני שמתחילים בכתיבת שורת קוד אחת בפיתוח המשחק היא חובה.

ד"ר חנן גזית juloot

ד"ר חנן גזית בעבודה היא משחק

ד"ר חנן גזית חוקר גיימינג, מומחה בניתוח התנהגות משתמשים ולמידה בסביבות מציאות מדומה, בחשיבה משחקית, ביישום גיימיפיקיישן לשיפור תוצאות, ראש המרכז הישראלי של איגוד חוקרי משחקים דיגיטליים העולמי, מרצה על משחוק העתיד, מייסד ג׳וּלּוֹת juloot יועץ לארגונים, חברות הייטק וסטארטאפים בפיתוח משחקים ופתרונות גיימיפיקציה.

מידע לגבי הרצאות על עולם הגיימינג, משחוק העתיד וחשיבה משחקית – קישור | צפיה בקטע סרטון מתוך הרצאה בעברית- קישור | מידע על שירותי ייעוץ בפיתוח והתמעת משחוק לשיפור תוצאות – קישור | שאלות, בקשות, הצעות? ניתן להוסיף פה תגובה, לשלוח מסר ב פייסבוק או ב וואטסאפ | רוצה לגלות איך אנחנו משחקים אותה – מניעים לפעולה בהנאה? הניוזלטר שלנו מחכה לך

juloot (https://www.juloot.co.il) Gaming & Gamification Consultancy Agency Live at the .האוס https://www.housewcw.com