בלוג ג'וּלוּת

גיבורי האוקיינוסים

גיימינג בראש 65# עם ד"ר חנן גזית: גיבורי האוקיינוסים

יום האוקיינוסים העולמי שמח! בימים אלה אני מוביל פרויקט פיתוח משחק מציאות מדומה שמטרתו להעלות את המודעות בקרב ילדים ובני נוער לגבי בעיית הפלסטיק – זיהום האוקיינוסים.

65_GamingBarosh
גיימינג בראש 65# גיבורי האוקיינוסים

מדובר באתגר עיצוב ופיתוח של משחק כיפי, שמדמה צלילה בים, לחימה במזהמים וגם מידול של תנועת בעלי החיים שמאכלסים את האוקיינוס בעזרת בינה מלאכותית. בשוק כבר קיימים משחקי מציאות מדומה בנושא. צפו:

עיצוב ופיתוח משחק מציאות מדומה היא משימה קשה, אבל קשה לא פחות ואולי אפילו יותר ללכוד ולעבד את העולם הממשי לתוך סביבת מציאות מדומה ממוחשבת, במיוחד כשהסביבה מכילה אובייקטים שנעים כל הזמן בכיוונים שונים ולא צפויים.

אוקולוס חברת טכנולוגיות מציאות מדומה של פייסבוק בשיתוף עם חברת פוריה האוסטרלית וקרן החיות העולמית (Wildlife Foundation) משיקים היום את אקוספרה, אוסף סרטי תיעוד טבעיים שצולמו בתלת מימד ברזולוציה גבוהה שעובדו והומרו לתוך סביבת מציאות מדומה תלת ממדית.

"סרטי אימרסיב 180 מעלות במציאות מדומה זה כמו קולנוע איימקס תלת ממדי פרטי ואישי, באיכות ורזולוציה מדהימה. חובשים את קסדת אוקולוס ריפט וצוללים לתוך עולמות חדשים".

מה זה אימרסיב Immersive?

שלושת הפרקים הראשונים של אקוספרה כוללים את הסוואנות של קניה, הג'ונגל של מלזיה, ושוניות חוף האלמוגים של אינדונזיה. הם זמינים להורדה בנפרד בתוך אפליקציית Ecosphere בחנות Oculus החל מהיום חינם. לינק להורדה

יום האוקיינוסים העולמי

לרגל יום האוקיינוסים העולמי, ארגנו אנשי הים התיכון – Mediterranean People ערב של הרצאות לייב בפייסבוק. צפו:

נתראה בים!

!GAMEON

גיימינג בראש היא פינה כמעט יומית עם ד״ר חנן גזית חוקר גיימינג, משחקולוג מומחה לחשיבה משחקית ומייסד ג׳וּלוּת גיימינג+ משחוק תכליתי

להזמנת הרצאה /קביעת פגישת ייעוץ (גם מקוונת 🙂 | להצטרפות לפינה היומית #גיימינגבראש וואטסאפ / טלגרם | גילוי נאות | האזינו לפודקאסט משחוק העתיד. גם בספוטיפיי, אייטונס, גוגל פודקאסטים בכל זמן שתבחרו | אהבתם את הניוזלטר שלנו? פרגנו והזמינו חברים להרשם

ד"ר חנן גזית

ד"ר חנן גזית חוקר גיימינג, מרצה, משחקולוג. מומחה בניתוח התנהגות משתמשים ולמידה בסביבות מציאות מדומה, משחוק וחשיבה משחקית, גיימיפיקיישן. ראש המרכז הישראלי של איגוד חוקרי משחקים דיגיטליים העולמי. מייסד ג'וּלוּת juloot יועץ לארגונים, חברות הייטק וסטארטאפים בעיצוב ופיתוח משחקים ופתרונות גיימיפיקציה.

דילוג לתוכן