סדנה

רוצה לדעת איך מניעים לפעולה בהנאה כמו במשחקי מחשב? לעצב חווית משתמש/ לקוח משחקיות אפקטיביות? סדנת משחוק עם ד"ר חנן גזית

 סדנה: סודות המִשְׂחוּק להצלחה 

הידעת ש 80% מהעובדים אינם מרוצים ממקום העבודה שלהם? על פי המחקר 75% מכלל העובדים לא מחוברים לערכי הארגון שבו הם עובדים ולא ששים לסייע להצלחתו. רוצה לרתום את המוטיבציה, ההתלהבות וההתמדה שלנו במשחקים דיגיטליים להצלחת הארגון, החברה העסקית, או הסטרארטאפ שלך? הגעת למקום הנכון כי משחוק הוא התשובה!
אפשר ללמוד על עיצוב מִשְׂחוּק (גיימיפיקיישן באנגלית) בקורסים או דרך קריאת מאמרים, אבל אין כמו התנסות מעשית ממוקדת וחוויתית שנתפרת בהתאם לצרכי הלקוח.

להזמנת סדנה שלחו מסרון וואטסאפ ונחזור אליך יותר מהר מסופרמן
🦸‍♂️💬

הערך המוסף למשתתפים:

  • הכרת מושגים: מה זה משחוק? התכלית והחשיבות
  • מהם סודות ההצלחה של משחקי הוידאו?
  • מהם הטריגרים הפסיכולוגיים שמניעים אנשים לפעולה בהנאה?
  • ארגז הכלים המשחקי: 10 עקרונות עיצוב משחוק
  • איך מעצבים את מסע השחקן
  • איך מעצבים חוויות משחקיות לסוגי שחקנים שונים
  • טיפים לפיתוח, ניהול ותפעול פתרונות משחוק

 למי זה מתאים? 

מנהלים בכירים, מנהלי מכירות, מפתחי אפליקציות, שירותים ומוצרים, מנהלי פרסום ושיווק דיגיטלי, מפתחי הדרכה, מנהלי משאבי אנוש/ מדיה חברתית, צוותי הוראה, יזמים.

מנחה: ד"ר חנן גזית

חוקר גיימינג, מומחה בניתוח התנהגות משתמשים ולמידה בסביבות מציאות מדומה, בחשיבה משחקית, ביישום גיימיפיקיישן לשיפור תוצאות, ראש המרכז הישראלי של איגוד חוקרי משחקים דיגיטלים העולמי, מרצה על משחוק העתיד, יועץ לארגונים, חברות הייטק וסטארטאפים בפיתוח משחקים ופתרונות גיימיפיקציה.

Gamification for Startups

להזמנת סדנה

בחרו את נקודת הכניסה שלכם:

סדנת מבוא למשחוק

נכיר את העקרונות והמנגנונים המשחקיים הבסיסיים שמשמשים להנעת אנשים לפעולה בהנאה. הסדנה מתובלת בסרטונים ובדוגמאות של כלים ופלטפורמות משחוק מצליחים מהארץ והעולם בעולם השיווק והפרסום, עולם הארגוני, עולם הלמידה וההדרכה ועוד.

סדנת משחוק למתקדמים

נעמיק ההכרות עם פלטפורמות, טכנולוגיות וכלים מתקדמים ליישום משחוק. ננתח איך מותגים וחברות משלבים גיימיפיקציה להשגת מטרות. המשתתפים יתנסו באופן פעיל בתהליך עיצוב ופיתוח קונספט משחוק לשיפור תוצאות. העבודה בצוותים קטנים כנהוג בחברות הייטק.


בין לקוחותינו:

Happy Client סודות המִשׂחוּק להדרכה אפקטיבית בהנאה שהעביר לנו ד"ר גזית היא ההרצאה הטובה ביותר שהועברה אצלנו השנהסא"ל ר', מפקד @ היחידה
Happy Client חנן הוא פשוט כוכב-על בתחומו. בעל יכולת הופעה מרשימה מול קהל, כריזמה טבעית ויכולת להקסיםאורלי, מרצה @ המכללה למנהל
Happy Client תודה ששילבת תיאוריה ויישום באופן מהנה ובעיקר דאגת שתוכן הסדנה יהיה הכי רלוונטי שישמירי, בוגרת סדנת משחוק @ TAU