סדנה

 סדנה: סודות המִשְׂחוּק להצלחה 

80% מהעובדים אינם מרוצים ממקום העבודה שלהם. 75% מכלל העובדים אינם מחוברים לערכי הארגון ולא מגלים רצון לתרום להצלחתו. כעת דמיינו איך אנו לוקחים את המוטיבציה וההתלהבות בעת שאנו משחקים במשחקים דיגיטליים ורותמים אותם לשיפור תוצאות ושכלול יכולות המנהלים בארגון, לפיתוח צוותים ולהכשרת עובדים. כן, הגעתם למקום הנכון!

מִשְׂחוּק  "או גיימיפיקציה באנגלית (gamification) הוא יישום של חשיבה ועקרונות משחקיים בכל דבר שאינו משחקי בהגדרה (אתרים, שירותים, מוצרים, קמפיינים, נקודות מכירה, מערכי מכירות והדרכה...), כדי להניע את המשתתפים לפעולה בהנאה, להגביר מעורבות (אינגייג'מנט) ולשפור תוצאות" (גזית, 2011). אפשר ללמוד על עיצוב מִשְׂחוּק בקורסים או דרך קריאת מאמרים, אבל אין כמו התנסות מעשית. בסדנה יכירו המשתתפים באופן ממוקד וחוויתי את התכלית וחשיבות המִשְׂחוּק, את הגישה המשחקית (GamefulHeroes Mindset ) ויקבלו את ארגז הכלים שיסייע להם יישם "מתכון מנצח" של חוויות כיפיות שמניעות אנשים לפעולה בהנאה ולשפר תוצאות. הסדנה כוללת התנסות מעשית ומתובלת בקליפים ודוגמאות יישומי גיימיפיקציה של מותגים וארגונים מהארץ והעולם. הסדנה נתפרת בהתאם לצרכי הלקוח. לפרטים נוספים ולהזמנות סודות המִשְׂחוּק להצלחה

----------------------

הערך המוסף למשתתפים:

  • הצגה ממוקדת וחווייתית של גיימיפיקציה
  • הכרת מנגנוני משחקים המשתמשים להנעת אנשים לפעולה בהנאה 
  • הכרת הבסיס הפיזילוגי והפיסולוגי של מנגנוני משחקים
  • איך מניעים לפעולה בהנאה סוגי שחקנים שונים עם מִשְׂחוּק 
  • יישומי גיימיפיקיישן של מותגים מובילים בארץ ובעולם 

 למי מיועדת הסדנה 

מנהלים בכירים, מנהלי מכירות, מפתחי שירותים ומוצרים, מנהלי פרסום ושיווק דיגיטלי, מפתחי הדרכה, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי מדיה חברתית, מארגני כנסים, צוותי הוראה, יזמים.

גיימיפיקציה ליזמים Gamification for Startups

צרו קשר להזמנת סדנה
TEL: 0584777800

צרו קשר

בחרו את נקודת הכניסה שלכם:

סדנת מבוא למשחוק

בסדנת המבוא נכיר את העקרונות והמנגנונים המשחקיים הבסיסיים שאיתם מניעים אנשים לפעולה בהנאה לשפר תוצאות ושכלול תוצאות. יוצגו דוגמאות של יישום מישחוק בפרסום ושיווק, הגברת מכירות והדרכת עובדים בארגונים, מישחוק אתרים ואפליקציות ועוד.

סדנת משחוק למתקדמים

בסדנה זו נעמיק בהכרת פלטפורמות, טכנולוגיות וכלים מתקדמים ליישום גיימיפיקיישן ונבחן איך מותגים וחברות משלבים אותם להשגת מטרותיהן העסקיות. התרומה למשתתפים: הכרת כלים ושיטות גיימיפיקציה מתקדמות והתנסות פעילה בפיתוח ועיצוב גיימיפיקיישן של שירות ו/או מוצר לשיפור תוצאות.

צרו קשר

צרו קשר

צרו קשר להזמנת סדנה
TEL: 0584777800


בין לקוחותינו: