סדנה

 סדנה: סודות המִשְׂחוּק להצלחה 

הידעת ש 80% מהעובדים אינם מרוצים ממקום העבודה שלהם? על פי המחקר 75% מכלל העובדים לא מחוברים לערכי הארגון שבו הם עובדים ולא ששים לסייע להצלחתו. רוצה לרתום את המוטיבציה, ההתלהבות וההתמדה שלנו במשחקים דיגיטליים להצלחת הארגון, החברה העסקית, או הסטרארטאפ שלך? הגעת למקום הנכון כי משחוק הוא התשובה!
אפשר ללמוד על עיצוב מִשְׂחוּק (גיימיפיקיישן באנגלית) בקורסים או דרך קריאת מאמרים, אבל אין כמו התנסות מעשית ממוקדת וחוויתית שנתפרת בהתאם לצרכי הלקוח. להזמנות השאירו הודעה/ שלחו מסרון וואטסאפ ונחזור אליך מהר יותר מסופרמן:-)

הערך המוסף למשתתפים:

  • הכרת מושגים: מה זה משחוק? התכלית והחשיבות
  • מהם סודות ההצלחה של משחקי הוידאו?
  • מהם הטריגרים הפסיכולוגיים שמניעים אנשים לפעולה בהנאה?
  • ארגז הכלים המשחקי: 10 עקרונות עיצוב משחוק
  • איך מעצבים את מסע השחקן
  • איך מעצבים חוויות משחקיות לסוגי שחקנים שונים
  • טיפים לפיתוח, ניהול ותפעול פתרונות משחוק

 למי מיועדת הסדנה? 

מנהלים בכירים, מנהלי מכירות, מפתחי אפליקציות, שירותים ומוצרים, מנהלי פרסום ושיווק דיגיטלי, מפתחי הדרכה, מנהלי משאבי אנוש/ מדיה חברתית, צוותי הוראה, יזמים.

מנחה: ד"ר חנן גזית

חוקר גיימינג, משחקולוג מומחה לשיפור תוצאות. מרצה באקדמיה ובחברות עסקיות, וראש המרכז הישראלי של איגוד חוקרי משחקים דיגיטליים העולמי. יועץ לסטארטאפים בפיתוח משחקים וטכנולוגיות עתידנות וחדשניות, כותב את ספרו מִשְׂחוּק העתיד, גיימר.

משחוק לסטרארטפים Gamification for Startups

אני רוצה להזמין סדנת משחוק

בחרו את נקודת הכניסה שלכם:

סדנת מבוא למשחוק

נכיר את העקרונות והמנגנונים המשחקיים הבסיסיים שמשמשים להנעת אנשים לפעולה בהנאה. הסדנה מתובלת בסרטונים ובדוגמאות של כלים ופלטפורמות משחוק מצליחים מהארץ והעולם בעולם השיווק והפרסום, עולם הארגוני, עולם הלמידה וההדרכה ועוד.

סדנת משחוק למתקדמים

נעמיק ההכרות עם פלטפורמות, טכנולוגיות וכלים מתקדמים ליישום משחוק. ננתח איך מותגים וחברות משלבים גיימיפיקציה להשגת מטרות. המשתתפים יתנסו באופן פעיל בתהליך עיצוב ופיתוח קונספט משחוק לשיפור תוצאות. העבודה בצוותים קטנים כנהוג בחברות הייטק.


בין לקוחותינו: