בלוג משחוק

אפליקציית וויז בהפוכה זה גיימפיקיישן: ללכת לאיבוד במקומות מוכרים עם דריפט

בחודש שבו וויז, אפליקצית הניווט החברתי בדרכים עם מנגנוני גיימיפיקיישן, עשתה את האקזיט של העשור ונרכשה על ידי גוגל, אנחנו רוצים לשתף אותכם באפליקציה שעושה בדיוק את ההיפך. תכירו את דריפט אפליקציה חינמית שתעזור לכם ללכת לאיבוד במקומות מוכרים בעיר. הפוך מאפליקציית פורסקוור. הרעיון מגניב: אם אתם רוצים לחשוב מחוץ לקופסה ולגלות דברים חדשים, חפשו במקומות לא מוכרים. מנגנוני המשחקים שמשולבים פה הן המשימות באפליקציה שמעצימות את חוסר הודאות והגילוי המקרי. בפעם הבאה שתרצו לחשוב מחוץ לקופסה ולהגיע לפתרונות חדשים לכו לאיבוד עם דריפט.

רוצה להניע את המשתמשים להוריד את האפליקציה שלך ולהשתמש בה? הגעת למקום הנכון. ג'וּלוֹת אִינְטֶרְאַקְטִיב מציעה שירותי עיצוב – פיתוח – ייעוץ של פתרונות משחוק – גיימיפיקיישן של אפליקציות, משחוק כנסים, אתרים, מערכי שירות של ארגונים להגברת הנעה לפעולה מהנאה, רמת מעורבות ונאמנות.

סמס/י "אפפס" לטל' 058-4777800 או התקשרי/י כעת Tel: 058-4777-800 בנוסף, תוכל/י למלא הפרטים בטופס ונחזור אליך בהקדם האפשרי.

צרו קשר

 
s-mojo mobile apps design 1920X750

הקליק/י פה להרשמה לניוזלטר שלנו וקבל/י במייל מידע, חדשות והטבות בלעדיות תחום שיווק דיגיטלי מתקדם עם אפליקציות משחוק – גיימיפיקיישן.