בלוג משחוק

רצים ותורמים | משחוק מרתון תל-אביב

מרתון סמסונג תל-אביב: משחקים, רצים, תורמים

גאים להציג את מרתון הגיימינג הראשון! אתם משחקים במשחק Samsung Run, רצים באחד ממסלולי המרתון ואוספים מטבעות וירטואליים – וסמסונג הופכת את המטבעות שלכם לתרומה לפרויקטים חברתיים בקהילה! צפו>>

פורסם על ידי ‏מרתון סמסונג תל-אביב‏ ב- יום ראשון, 5 בפברואר 2017
מרתון סמסונג תל-אביב

רצים את מרתון תל-אביב? סמסונג משחקים את כל הדרך שלכם לקו הסיום. מהלך הריצה שלכם נקלטת על ידי חיישנים בנקודות ציון לאורך המסלול וכל מטר שאתם עוברים מתורגם למטבעות וירטואליים. מטבעות אלה מומרים בתרומת כסף אמיתי למען הקהילה למטרה חברתית על שמכם.

הקונספט המשחקי הוא "מרתון הגיימינג הראשון! אתם משחקים במשחק Samsung Run, רצים באחד ממסלולי המרתון ואוספים מטבעות וירטואליים – וסמסונג הופכת את המטבעות שלכם לתרומה לפרויקטים חברתיים בקהילה!

רצים למען מטרה טובה עובד על אחד מחמשת המנועים שמעודדים מוטיבציה פנימית: EPIC WIN

קרדיט קמפיין: משרד פרסום ליאו ברנט ישראל

ד"ר חנן גזית בעבודה היא משחק

ד"ר חנן גזית חוקר גיימינג, מומחה בניתוח התנהגות משתמשים ולמידה בסביבות מציאות מדומה, בחשיבה משחקית, ביישום גיימיפיקיישן לשיפור תוצאות, ראש המרכז הישראלי של איגוד חוקרי משחקים דיגיטליים העולמי, מרצה על משחוק העתיד, מייסד ג׳וּלּוֹת juloot יועץ לארגונים, חברות הייטק וסטארטאפים בפיתוח משחקים ופתרונות גיימיפיקציה.

מידע לגבי הרצאות על עולם הגיימינג, משחוק העתיד וחשיבה משחקית – קישור | צפיה בקטע סרטון מתוך הרצאה בעברית- קישור | מידע על שירותי ייעוץ בפיתוח והתמעת משחוק לשיפור תוצאות – קישור | שאלות, בקשות, הצעות? ניתן להוסיף פה תגובה, לשלוח מסר ב פייסבוק או ב וואטסאפ | רוצה לגלות איך אנחנו משחקים אותה – מניעים לפעולה בהנאה? הניוזלטר שלנו מחכה לך