בלוג משחוק

gamification של מרוצי מכוניות מִשׂחוּק השבוע

למבורגיני או פרארי? גיימיפיקציה משחוק השבוע יהפוך אותך לנהג/ת מרוצים עם אפליקציית מציאות מועצמת רבודה. האפליקציה פותחה בהשראת משחקי מרוצי מכוניות דיגיטליים שבהם שיחק היזם ג'סטין הייז בנעוריו. אם המיזם יזכה במימון כספי ההמונים בפלטפורמת קיק-סטאר, יהיה שווה לחקור בהמשך האם כישורי קבלת החלטות של נהגים משתפרים גם בנהיגה שגרתית בעקבות ההתנסות במישחוק הזה. 

GhostDash: Augmented Reality Ghost Car Tech

גם אם אין לך מכונית למבורגיני או פרארי תוכל/י להתחבר בקלות לחזון שהציג פרופ' ג'סי של מאוניברסיטת קרנגי מלון בשנת 2010 לפיו "משחקים דיגיטליים הופכים למדיום המשולב בחיי היום-יום שלנו." קוראים לזה משחוק או גיימיפיקיישן..

Jesse Schell: When games invade real life @ D.I.C.E

"Beyond Facebook, beyond consoles and even computer screens, games are becoming the medium for everyday life."

 

(gamification) מִשׂחוּק

מִשׂחוּק או גיימיפיקציה באנגלית מוגדרת כשילוב מנגנוני משחקים וחשיבה משחקית בדברים שאינם משחקים בהגדרתם כדי להניע את המשתתפים לפעולה מהנאה, לעודד אינגייג'מנט ונאמנות ולסייע בפתרון בעיות (גזית, 2011). מותגים מובילים בארץ ובעולם מגבירים את השקעתם בפיתוח ושילוב גיימיפיקיישן תוך שימוש /בסושיאל מדיה, מובייל ואפליקציות מבוססות  מיקום לפרסום וקידום מכירות אפקטיבי. ג'וּלוֹת אִינְטֶרְאַקְטִיב סוכנות ניו-מדיה בראשות ד"ר חנן גזית מתמחה במתן שירותי עיצוב – פיתוח – ייעוץ אפליקציות ופתרונות גיימיפיקיישן (משחוק) עבור מותגים, ארגונים, חברות סטארט-אפים ומפתחי אפליקציות.

סמס/י "גולות" לטל' 058-4777800 / ניתן למלא הפרטים בטופס ונחזור אליך בהקדם האפשרי

צרו קשר

 הקליק/י פה להרשמה לניוזלטר שלנו וקבל/י במייל מידע, חדשות והטבות בלעדיות תחום שיווק דיגיטלי מתקדם עם אפליקציות גיימיפיקיישן

 

The gamification Nation weekly is brought to you by juloot interactive gamification new media agency